Similar By Terms (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: yes
lt: taip

en: <none>
lt: -joks-

en: Paths
lt: Keliai

en: no
lt: ne

en: Never
lt: Niekada
