Similar By Terms (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: yes
cy: ie

en: <none>
cy: <dim>

en: Paths
cy: Llwybrau

en: no
cy: na

en: Never
cy: Byth

en: Default sort order
cy: Rhagosod trefn dosbarthiad
