Similar By Terms (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: yes
et: jah

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Paths
et: Asukohad

en: no
et: ei

en: Never
et: Mitte kunagi
