Similar By Terms (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: yes
sv: ja

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Paths
sv: Sökvägar

en: no
sv: nej

en: Never
sv: Aldrig

en: Default sort order
sv: Förvald sorteringsordning
