Similar By Terms (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: yes
ca: sí

en: <none>
ca: Cap

en: Paths
ca: Camins

en: Never
ca: Mai

en: Default sort order
ca: Ordenació predeterminada
