Similar By Terms (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: yes
hr: da

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Paths
hr: Putanje

en: no
hr: ne

en: Never
hr: Nikada
