Similar By Terms (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: yes
hu: igen

en: <none>
hu: < nincs >

en: Paths
hu: Útvonalak

en: no
hu: nem

en: Never
hu: Soha

en: Similar entries from ANY vocabulary.
hu: Hasonló bejegyzések BÁRMELY szótárból.

en: Similar entries from the @vocab vocabulary.
hu: Hasonló bejegyzések @vocab szótárból.

en: Item count
hu: Elemszám

en: The maximum number of similar items to display
hu: A hasonló kifejezések megjelenítésének küszöbértéke

en: Similar
hu: Hasonló

en: Similar By Terms
hu: Hasonló kifejezések

en: Display a block of other content that is similar by keywords (taxonomy terms).
hu: Megjelenít egy blokkot hasonló tartalmakkal kulcsszavak alapján (taxonómiakifejezések).

en: Display Options
hu: Megjelenítési lehetőségek

en: Display titles only
hu: Csak a cím megjelenítése

en: Show current node as active in the list
hu: Az aktuális tartalom aktívnak jelölése a listában

en: same as current
hu: mint a jelenlegi

en: Content type limit
hu: Tartalomtípus határ

en: Limit to pages of this or these content type(s)
hu: Erre, vagy ezekre a tartalomtípusokra korlátozza a lapokat

en: Terms to be ignored
hu: Figyelmen kívül hagyott kifejezések

en: Ignore selected terms here from being used to search for similar entries
hu: Az itt kiválasztott kifejezéseket nem veszi figyelembe, amikor hasonló tartalmakat keres

en: Basic Settings for similar term most settings are in the blocks config.
hu: A hasonló kifejezések alapvető beállításai, a legtöbb a blokkok beállításánál van.

en: Default sort order
hu: Alapértelmezés szerinti rendezés

en: Prefer more unique order
hu: Több egyedi rendezés támogatása

en: Cache Options
hu: Gyorstár lehetőségek

en: Clear Cache
hu: Gyorstár törlése

en: Clear Similarterms Block Cache
hu: Hasonló kifejezések blokk gyorsítótárának törlése

en: Similarterms Block Cache is now cleared
hu: A hasonló kifejezések blokk gyorsítótára törölve lett

en: Display titles and teaser
hu: Cím és bevezető megjelenítése

en: Displays a block with similar content based on taxonomy terms.
hu: Megjelenít egy blokkot hasonló tartalmakkal a taxonómiakifejezések alapján.

en: access similarterms content
hu: hasonló kifejezések tartalmának elérése

en: administer similarterms content
hu: hasonló kifejezések tartalmának adminisztrációja
