Similar By Terms (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: yes
nl: ja

en: <none>
nl: -geen-

en: Paths
nl: Paden

en: no
nl: nee

en: Never
nl: Nooit

en: Display Options
nl: Weergave-opties
