Similar By Terms (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: no
bo: མིན

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད
