Similar By Terms (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: yes
el: ναι

en: <none>
el: <κανένα>

en: Paths
el: Διαδρομές

en: no
el: όχι

en: Never
el: Ποτέ
