Similar By Terms (7.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: yes
hi: हां

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: no
hi: नहीं

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Display titles only
hi: केवल शीर्षकों को प्रदर्शित करें
