Similar By Terms (7.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: yes
it: sì

en: <none>
it: -nessuno-

en: Paths
it: Percorsi

en: Never
it: Mai

en: Default sort order
it: Ordinamento predefinito
