Similar By Terms (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: yes
ja: はい

en: <none>
ja: <なし>

en: Paths
ja: パス

en: no
ja: いいえ

en: Never
ja: なし

en: Default sort order
ja: デフォルトの並び順
