Similar By Terms (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: yes
fa: بله

en: <none>
fa: <هیچ>

en: Paths
fa: مسیرها

en: no
fa: خیر

en: Never
fa: هیچوقت

en: Default sort order
fa: ترتیب مرتب سازی پیش‌فرض
