Similar By Terms (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: yes
he: סוגים

en: <none>
he: <ללא>

en: no
he: לא

en: Never
he: אף פעם

en: Default sort order
he: מיון ברירת מחדל
