Similar By Terms (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: yes
oc: òc

en: <none>
oc: --pas cap--

en: Paths
oc: Camins

en: no
oc: non

en: Never
oc: Pas jamai

en: Default sort order
oc: Òrdre de triada per defaut
