Similar By Terms (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: yes
tr: evet

en: Paths
tr: Yollar

en: no
tr: hayır

en: Never
tr: Asla

en: Display Options
tr: Gösterim Seçenekleri

en: Default sort order
tr: Varsayılan sıralama düzeni
