Similar By Terms (7.x-2.6) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Similar By Terms
hu: Hasonló kifejezések

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Similarity
hu: Hasonlóság
