Simple Access (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Update
da: Opdatér

en: Access
da: Adgang

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Display
da: Vis

en: Roles
da: Roller

en: rebuild permissions
da: Gendan tilladelser

en: Save content type
da: Gem indholdstype

en: Profiles
da: Profiler
