Simple Access (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: delete
he: מחק

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Update
he: עדכן

en: Access
he: גישה

en: Add
he: הוסף

en: View
he: תצוגה

en: Display
he: תצוגה

en: Roles
he: תפקידים

en: Save content type
he: שמור סוג תוכן

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים
