Simple Access (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: rebuild permissions
km: ស្ថាបនា​បេសកកម្ម​ឡើង​វិញ

en: Save content type
km: រក្សា​ទុក​ប្រភេទ​មាតិកា

en: Profiles
km: ទម្រង់
