Simple Access (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Group
ne: समूह

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Weight
ne: भार

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुस

en: View
ne: दृश्य
