Simple Access (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Display
ast: Pantalla
