Simple Access (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Update
ca: Actualitza

en: Access
ca: Accés

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Mostra

en: Roles
ca: Rols

en: rebuild permissions
ca: refés permisos

en: Save content type
ca: Desa el tipus de contingut

en: Profiles
ca: Perfils
