Simple Access (7.x-2.0-beta1) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: rebuild permissions
dz: གནང་བ་ཚུ་ལོག་བཟོ་

en: Save content type
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་འདི་སྲུང་

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་
