Simple Access (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ارسال

en: Operations
fa: عملیات

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Cancel
fa: انصراف

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Access
fa: دسترسی

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Display
fa: نمایش

en: Roles
fa: نقش ها

en: Save content type
fa: ذخیره نوع محتوا

en: Profiles
fa: پروفایل ها
