Simple Access (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: delete
jv: busek

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Group
jv: Kelompok

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Layar

en: Roles
jv: Aturan

en: Save content type
jv: Simpen tipe konten
