Simple Access (7.x-2.0-beta1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Save content type
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ ਸੰਭਾਲੋ
