Simple Access (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: delete
ro: şterge

en: Delete
ro: Şterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operaţii

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Cancel
ro: Renunţă

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: Access
ro: Acces

en: Add
ro: Adăugare

en: View
ro: Afişează

en: Display
ro: Afişare

en: Roles
ro: Roluri

en: rebuild permissions
ro: reconstruire permisiuni

en: Save content type
ro: Salvează tipul de conţinut

en: Profiles
ro: Profile
