Simple Access (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Groups
tr: Gruplar

en: Group
tr: Grup

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Update
tr: Güncelle

en: Access
tr: Erişim

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Display
tr: Gösterim

en: Roles
tr: Roller

en: rebuild permissions
tr: yetkileri yeniden oluştur

en: Save content type
tr: İçerik türünü kaydet

en: Profiles
tr: Profiller
