Simple Access (7.x-2.0-rc1) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Save content type
bo: ནང་དོན་རིགས་ཉར་ཚགས

en: Profiles
bo: ངོ་སྤྲོད
