Simple Access (7.x-2.0-rc1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Access
cs: Přístup

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Roles
cs: Role

en: Save content type
cs: Uložit typ obsahu

en: Profiles
cs: Profily
