Simple Access (7.x-2.0-rc1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Roles
el: Ρόλοι

en: rebuild permissions
el: επαναδημιουργία αδειών

en: Save content type
el: Αποθήκευση τύπου περιεχομένου

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: Are you sure you want to delete this profile?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το προφίλ;
