Simple Access (7.x-2.0-rc1) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Groups
es: Grupos

en: Group
es: Grupo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Access control
es: Control de acceso

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Update
es: Actualizar

en: Access
es: Acceso

en: Add
es: Agregar

en: View
es: Ver

en: Display
es: Presentación

en: To fully activate simple_access you also need to !rebuild_permissions.
es: Para activar por completo simple_access necesitará también !rebuild_permissions.

en: rebuild permissions
es: reconstruir permisos

en: To fully disable simple_access you also need to !rebuild_permissions.
es: Para desactivar por completo simple_access necesitará también !rebuild_permissions.

en: Save content type
es: Guardar el tipo de contenido

en: Profiles
es: Perfiles

en: Are you sure you want to delete this profile?
es: ¿Está seguro que desea borrar este perfil?
