Simple Access (7.x-2.0-rc1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Access
eu: Atzipena

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: Roles
eu: Zereginak

en: Save content type
eu: Eduki mota gorde

en: Profiles
eu: Profilak
