Simple Access (7.x-2.0-rc1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Update
fi: Päivitys

en: Access
fi: Pääsy

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Display
fi: Näyttö

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: rebuild permissions
fi: uudelleenrakenna oikeudet

en: Save content type
fi: Tallenna sisältötyyppi

en: Profiles
fi: Profiilit

en: Are you sure you want to delete this profile?
fi: Oletko varma että haluat poistaa tämän profiilin?
