Simple Access (7.x-2.0-rc1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: rebuild permissions
hu: jogosultságok gyorsítótárának frissítése

en: Save content type
hu: Tartalomtípus mentése

en: Profiles
hu: Profilok

en: Access groups
hu: Hozzáférési csoportok

en: Are you sure you want to delete this profile?
hu: Ez a profil biztosan törölhető?
