Simple Access (7.x-2.0-rc1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Groups
is: Hópar

en: Group
is: Hópur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Access control
is: Aðgangsstýring

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: Access
is: Aðgangur

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Display
is: Sýna

en: Roles
is: Hlutverk

en: Save content type
is: Vista efnisgerð
