Simple Access (7.x-2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Display
ka: ჩვენება

en: Roles
ka: როლები
