Simple Access (7.x-2.0-rc1) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Access
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Profiles
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌ಗಳು

en: Delete Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲನ್ನು ಅಳಿಸಿಹಾಕು
