Simple Access (7.x-2.0-rc1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Roles
nn: Roller

en: Save content type
nn: Lagre innhaldstypen
