Simple Access (7.x-2.0-rc1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Access control
si: ප්‍රවේශ පාලක

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය
