Simple Access (7.x-2.0-rc1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Roles
sl: Vloge

en: Save content type
sl: Shrani tip vsebine

en: Profiles
sl: profili
