Simple Access (7.x-2.0-rc1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Access control
sv: Behörighet

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Update
sv: Uppdatera

en: Access
sv: Åtkomst

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Display
sv: Visa

en: Roles
sv: Roller

en: Are you sure you want to delete this group?
sv: Är du säker på att du vill radera den här gruppen?

en: rebuild permissions
sv: bygg om behörigheter

en: Save content type
sv: Spara innehållstyp

en: Profiles
sv: Profiler

en: Are you sure you want to delete this profile?
sv: Är du säker på att du vill radera denna profil?
