Simple Access (7.x-2.0-rc2) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: Access
ar: الوصول

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Display
ar: العرض

en: Roles
ar: الأدوار

en: rebuild permissions
ar: إعادة بناء الصلاحيات

en: Save content type
ar: حفظ نوع المحتوى

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين
