Simple Access (7.x-2.0-rc2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel
