Simple Access (7.x-2.0-rc2) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: Roles
bs: Uloge

en: Save content type
bs: Sačuvaj tip sadržaja

en: Profiles
bs: Profili
