Simple Access (7.x-2.0-rc2) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Groups
eo: Grupoj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Access
eo: Atingo

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Roles
eo: Roloj

en: rebuild permissions
eo: rekonstrui permesojn

en: Save content type
eo: Konservu enhavspecon

en: Profiles
eo: Profiloj
