Simple Access (7.x-2.0-rc2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Update
et: Uuenda

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Roles
et: Rollid

en: rebuild permissions
et: Ehita õigused uuesti

en: Save content type
et: Salvesta sisutüüp

en: Profiles
et: Profiilid

en: Are you sure you want to delete this profile?
et: Kas oled kindel selles, et soovid kustutada seda profiili?
