Simple Access (7.x-2.0-rc2) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Access control
gl: Control de acceso

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Update
gl: Actualizar

en: Access
gl: Acceso

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Display
gl: Visualización

en: rebuild permissions
gl: reconstruir os permisos

en: Save content type
gl: Gardar o tipo de contido

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Are you sure you want to delete this profile?
gl: Está seguro que desexa borrar este perfil?
